Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřela hvězda seriálů Kojak a Tak jde čas: Kevina Dobsona zradilo srdce

Zemřela hvězda seriálů Kojak a Tak jde čas: Kevina Dobsona zradilo srdce
Zdroj: Universal Television
+ Další 3 fotografie
neštěstí
Ve věku 77 let zemřel Kevin Dobson, který se nejvíce proslavil jako Bobby Crocker v legendárním seriálu Kojak. Informaci o jeho smrti zveřejnil Svaz veteránů okresu San Joaquin, jehož byl Dobson členem. Herec podlehl infarktu.

Herec Kevin Dobson, nejvíce známý jako Bobby Crocker z kultovního seriálu Kojak, je po smrti. Smutnou zprávu zveřejnil svaz veteránů, jehož byl herec členem. Podle dostupných informací Dobson podlehl infarktu.

Kevin Dobson se herectví věnoval od roku 1968, tedy od svých 25 let. Tehdy si poprvé zahrál v seriálu One Life to Live. Jen o 5 let později přišla nabídka na jednu z hlavních rolí v seriálu Kojak, tu přijal a proslavil se takřka po celém světě.

Větší slávu než v seriálu Kojak Dobson už nezažil, zahrál si ale v nespočtu filmů a seriálů, jako je třeba i u nás známý seriál Tak jde čas. V posledních letech už jako herec nebyl aktivní, naposledy se objevil ve vedlejší roli v seriálu Kurz sebeovládání po boku Charlieho Sheena

Kojak

V hereckém nebi se Kevin Dobson setká se svým dlouholetým kolegou Tellym Savalasem, který se v 70. letech zhostil role dnes již legendárního plešatého detektiva. Telly zemřel už před 26 lety, den po oslavení svých 72. narozenin.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy