Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu Dynastie a filmový manžel herečky Joan Collins. Bylo mu 76 let

Michael Nader si zahrál filmového manžela Joan Collins v seriálu Dynastie.
Zdroj: Profimedia
Zpráva o úmrtí

Ve věku šestasedmdesáti let zemřel na neléčitelnou formu rakoviny americký herec Michael Nader. Jeho nejznámější role byly v mýdlových operách All My Children a Dynastie, kde ztvárnil druhého manžela herečky Joan Collins. Informaci přinesl zahraniční web USA Today.

Americký herec Michael Nader zemřel ve svém domě v severní Kalifornii a po jeho boku byla až do konce jeho milovaná žena Jodi Lister a jejich pes Storm. „S těžkým srdcem oznamuji, že zemřel můj milovaný Michael,” uvedla Jodi. „Byl to krásný a fascinující muž s mnoha talenty a schopnostmi. Bude mi navždy chybět,” dodala podle webu USA Today. Pár spolu žil osmnáct let.

Hvězda telenovel

Michael byl asi nejvíce známý z mýdlové opery Dynastie, která běžela v letech 1981 až 1989. Ztvárnil v něm Dex Dextera, druhého manžela americké herečky Joan Collins (88). Nader se ke zbytku týmu v telenovele připojil v roce 1983 a zůstal v ní až do samého konce.

Herec byl známý i ze seriálu All My Children, který se vysílal v letech 1991 až 2001. Mezi jeho další herecké počiny patří role ve snímcích Párty na lyžích, Vzali roha, Velké plážové bingo a v seriálech Odložené případy, Flash nebo Zákon a pořádek:
Útvar pro zvláštní oběti.

Po Michaelovi zůstala žena Lister a dcerka Lindsay s vnučkou Juniper.

Související články

Další články