Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda seriálu Dva a půl chlapa (†70): Charlie s Alanem pláčou!

+ Dalších 23 fotografií
Smutná zpráva
Do hereckého nebe odešla Georgia Engel (†70), hvězda amerických seriálů. Věnovala se ale rovněž muzikálům a dabingu. Českým divákům utkvěla v paměti rolí v legendárním sitcomu Dva a půl chlapa. Příčina smrti je neznámá, protože herečce její víra zakazovala chodit k doktorovi.

Americká herečka Georgia Engel (†70) je po smrti. Naposledy vydechla v pondělí u sebe doma. Smutnou zprávu přinesl portál TMZ.com.

Engel utkvěla divákům v paměti rolí v sitcomu Dva a půl chlapa, ztvárnila tam Jean, která se kamarádila s Charlieho a Alanovou matkou Evelyn. Za oceánem ji proslavil pořad Mary Tyler Moore Show, jenž se u nás nikdy nevysílal. Nikdo se nikdy nedozví, proč herečka zemřela, zjišťovat to totiž zakazují pravidla její zvláštní víry.

Koncem 60. let si dokonce zahrála v proslulém muzikálu Hello, Dolly! na Broadwayi, v poslední době už spíš dabovala. Svůj hlas propůjčila třeba Bobbie v pohádce Lovecká sezóna.

Mohlo by vás zajímat

Další články