Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda Přátel: Legendární herec podlehl zákeřné nemoci

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
přátelé
Hlavní herce ze seriálu Přátelé zarmoutila smutná zpráva o odchodu jejich milovaného kolegy. Ve věku 82 let zemřel herec Ron Leibman,který si v legendárním seriálu zahrál roli otce Rachel. Ron byl považován za vynikajícího herce, který za svůj život ztvárnil spoustu seriálových, ale také divadelních rolí.

Nejenom hlavní hrdiny seriálu Přátelé zasáhla smutná zpráva o odchodu jejich seriálového kolegy. Herec Ron Liebman zemřel ve věku 82 let na komplikovaný zápal plic. Ron ztvárnil v seriálu Přátelé roli doktora Leonarda Greena, tedy otce Rachel.

Smutnou událost sdílely na sociálních sítích fanouškovské stránky seriálu i Jennifer Aniston (50). Zprávu o smrti herce potvrdil portálu The Wrap jeho agent. Ron Liebman byl uznávaným hercem a kromě Přátel si ho mohou lidé pamatovat ze seriálu Zákon a pořádek nebo Rodina Sopránů.

Herec hrál nejenom v seriálech, ale také ve filmu a na divadelních prknech. Za seriál Kaz dostal cenu Emmy a v komediálním filmu Kočičí zlato si zahrál po boku Dolly Parton.

Související články

Další články