Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda Ordinace v růžové zahradě: Petr Oliva (†75) odešel do hereckého nebe příliš brzy!

+ Další 2 fotografie
smrt
Herce Petra Olivu (†75) si můžete v poslední době pamatovat hlavně z divácky úspěšného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Kromě Ordinace propůjčil Oliva svůj nezaměnitelný hlas třeba Bodiemu z Profesionálů. Smutnou zprávu oznámilo samo divadlo Radka Brzobohatého na Facebooku.

Dnes ráno zemřel herec a dabér Petr Oliva. Olivu si mohou diváci pamatovat hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde v posledních letech hrál. Kromě seriálu propůjčil svůj nezaměnitelný hlas třeba Bodiemu z Profesionálů nebo Pierru Richardovi.

Herec odešel do hereckého nebe poměrně brzy. Bylo mu pouhých pětasedmdesát let. Smutnou zprávu oznámilo divadlo Radka Brzobohatého na Facebooku. „Tato zpráva nás velice zasáhla. Petře, budeme vždy vzpomínat s láskou. Nikdy nám nepřestanete chybět!“ píše se na facebookových stránkách divadla. Se smutnou událostí přišel jako první portál Blesk.cz.

SMRT LEGENDÁRNÍHO HERCE A DABÉRA PETRA OLIVY

Mohlo by vás zajímat

Další články