Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zemřela hvězda muzikálu Pomáda Olivia Newton-John: Podlehla rakovině prsu, se kterou bojovala 30 let

Zemřela Olivia Newton-John: Hvězda muzikálu Pomáda podlehla rakovině prsu, se kterou bojovala 30 let
Zdroj: showpix.cz
úmrtí

Ve věku třiasedmdesáti let zemřela zpěvačka a hvězda slavného filmového muzikálu Pomáda Olivia Newton-John. Podle informací serveru CNN.com podlehla rakovině prsu, se kterou sváděla boj déle než 30 let. Dle prohlášení jejího manžela skonala slavná držitelka ceny Grammy v kruhu svých nejbližších. 

Královna popu

Svět popové hudby navždy opustila další z jejích ikon. Rakovině prsu podlehla slavná zpěvačka Olivia Newton-John, bylo jí 73 let. "Olivia Newton-John zemřela dnes ráno pokojně na svém ranči v jižní Kalifornii, obklopená rodinou a přáteli. Žádáme všechny, aby v této velmi těžké době respektovali soukromí rodiny," napsal v prohlášení její manžel John Easterling. Podrobnosti přinesl zpravodajský web CNN.com.

Na svém Instagramu sdílela fotografii popové divy 70. let i její filmová láska John Travolta, který ke snímku své kolegyně a kamarádky připsal dojemný vzkaz.

"Má nejdražší Olivie, díky tobě byl život nás všech lepší. Tvůj vliv byl neuvěřitelný. Moc tě miluji. Jednou budeme zase všichni spolu. Od prvního okamžiku už navždy Tvůj Danny, tvůj John!" napsal slavný herec Olivii vzkaz do nebe.

Bojovnice

O smrti zpěvačky, která se po celém světě proslavila rolí Sandy v muzikálu Pomáda, informoval server pagesix.com. Olivia, která po dlouhá tři desetiletí sváděla boj s rakovinou prsu, se stala průkopnicí v léčení této nemoci pomocí přírodní medicíny a inspirací pro ženy po celém světě.

Zpěvačce byla rakovina prsu diagnostikována poprvé roku 1992 a znovu v letech 2013 a 2017. Nemoc následně postoupila do 4. stadia, tehdy začala zpěvačka proti bolesti užívat lékařskou marihuanu.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy