Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda hororu pro fajnšmekry Lidská stonožka: Smrt Dietera Lasera (†78) je záhadou

Zdroj: The Human Centipede / profimedia.cz
+ Další fotografie
smrt
Dieter Laser zemřel v osmasedmdesáti letech za záhadných okolností. Herec proslul hlavně rolí nechutného doktora Josefa Heitera ve filmu Lidská stonožka z roku 2009. Dodnes někteří lidé považují tento snímek co to nejodpornější, co kdy viděli. Herec zemřel na konci února a jeho smrt byla oznámena na Facebooku.

„Je nám velmi líto, že vás musíme informovat, že Dieter Laser zemřel 29. února 2020,“ je napsáno na Facebooku. Herec Dieter Laser měl sice pokročilý věk, ale jeho smrt je doposud záhadnou. Žádné podrobnosti k jeho skonu totiž nebyly zveřejněny.

Herec i ve vyšším věku stále hrál a do poslední chvíle zářil na divadelních prknech. K jeho náhlé smrti se nevyjádřila ani jeho blízká rodina či přátelé. Dieter Laser proslul hlavně rolí nechutného doktora Josefa Heitera ve filmu Lidská stonožka z roku 2009.

¨Herečtí kolegové o zesnulém Dieterovi tvrdili, že to byl profesionál každým cloulem a vždy se dokázal do své role plně ponořit a opřít. Dieter Laser ztvárnil za svůj dlouhý život desítky nejenom filmových rolí, ale také seriálových a divadelních.

Související články

Další články