Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda hip hopu MF Doom (†49) : Jeho žena mu zanechala dojemný vzkaz

smutná zpráva
Hip-hopová hvězda MF Doom, vlastním jménem Daniel Dumile, zemřela ve věku 49 let. Smutnou zprávu potvrdila jeho rodina na sociálních sítích. Britský rapper byl znám svými maskami, které na veřejnosti nesundaval.

Řada umělců se včera rozloučila s rapperem, producentem a skladatelem MF Doomem. Hudebníkova žena Jasmine, potvrdila, že její muž zemřel ve čtvrtek 31. prosince. Bylo mu pouhých 49 let. O události informoval server bbc.com.

Na jeho instagramovém účtu zanechala své lásce vzkaz do nebe. „Nejúžasnějšímu manželovi, otci, učiteli, studentovi, obchodnímu partnerovi, milenci a příteli, jakého jsem mohla získat. Děkuji ti za to co jsi mě, našim dětem a naší rodině dal, ukázal a naučil. Můj svět už nebude stejný.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MF DOOM. ALL CAPS. (@mfdoom)

Příčina smrti britského hudebníka zatím není známá.

MF Doom se narodil v Londýně, ale velmi brzy se s rodinou přestěhoval do New Yorku. Už jako teenager založil hip-hopovou skupinu KMD. Po ztrátě svého mladšího bratra a spoluhráče DJ Subroca zmizel ze světa hudby a stal se podle jeho vlastních slov „zatraceně blízko bezdomovectví“.

Nakonec se sebral ze dna a stala se z něj maskovaná hvězda. Chránil si svou anonymitu a tak masku na veřejnosti neodkládal.

Související články

Další články