Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřela hvězda filmu Pátý element: Tommy 'Tiny' Lister byl bezvládný nalezen policií

Zemřela hvězda filmu Pátý element: Tommy 'Tiny' Lister byl bezvládný nalezen policií
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
smrt
Ve věku 62 let zemřel herec a bývalý wrestler Tommy 'Tiny' Lister. O jeho smrti informoval web TMZ s odkazem na policejní spis. V tom se píše, že přátelé a pracovní partneři hvězdy filmu Pátý element zavolali pomoc poté, co se jim Lister od středy neozýval. Strážníci pak v jeho domě našli bezvládné tělo.

Zemřel herec Tommy 'Tiny' Lister, proslavil se především ve filmech Pátý element, Pátek či Tajemství ztracené archy. Ve věku 62 let byl nalezen bezvládný u sebe doma poté, co starostliví přátelé a spolupracovníci, kterým se od středy neozýval, kontaktovali policii.

Podle policejních spisů nic nenasvědčuje tomu, že by byl Lister zavražděn, oficiální příčina úmrtí bude známa až po provedení pitvy. Oblíbenému herci a wrestlerovi už jeho kolegové vzdávají hold na sociálních sítích, mezi nimi například i rapper Ice Cube

Tommy 'Tiny' Lister se v 80. letech proslavil díky postavám záporáků. Za svou kariéru si zahrál ve více než stovce filmů a seriálů a ačkoliv byl většinou obsazován do menších rolí, rozhodně nebylo možné ho přehlédnout.

Drsný na pohled, milý uvnitř

Lidé, kteří měli možnost se s Listerem setkat, o něm mluví jako o člověku, který byl ve skutečnosti stejně hodný, jako byly ve filmech jeho postavy zlé. Během letošního roku natáčel film Active Shooter a také se snažil přesvědčit své fanoušky, aby kvůli pandemii koronaviru zůstávali doma a byli ohleduplní k ostatním.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy