Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zemřela hvězda filmu Elvis: Bezvládné tělo zpěvačky našlo jedno z jejích malých dětí

Zemřela Shonka Dukureh, hvězda filmu Elvis: Bezvládné tělo našlo její dítě
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Úmrtí

Ve věku 44 let náhle zemřela Shonka Dukureh, hvězda nového životopisného filmu Elvis, který aktuálně běží v kinech. Bezvládné tělo herečky nalezl jeden z potomků Shonky v jejím bytě. Příčina úmrtí zatím není známá, policie však podle portálu The Sun nemá důvod předpokládat, že šlo o cizí zavinění. 

Shonka Dukureh na sebe nedávno upozornila svou rolí bluesové zpěvačky Big Mama Thornton v novém životopisném filmu o dráze Elvise Presleyho. Slávy a pochvalných reakcí na svůj výkon si však nestihla užít. Podle portálu TMZ ji ve čtvrtek našlo mrtvou v ložnici jejího bytu v Nashvillu v Tennessee jedno z jejích malých dětí.

Vyděšené dítě ihned běželo pro pomoc k sousedům, kteří zavolali sanitku. Pro herečku ale bylo již pozdě. Jak uvádí brtiský deník The Sun, policie zatím neurčila příčinu smrti. Kriminalisté ale uvedli, že na náhlém úmrtí se nejspíš nepodílela žádná další osoba. Alespoň pro takové podezření nemají důvody.

Byla známá pro svůj krásný hlas

Herečku znali nejen filmoví diváci pro její roli ve snímku Elvis, ale také fanoušci zpěvačky Doja Cat. Po jejím boku se nyní již zesnulá umělkyně objevila v hudebním videu soundtrackové písně Vegas, které vzniklo právě k propagaci nového filmu. Dokonce se připojila k Doja Cat na pódiu během festivalu Coachella, kde si spolupráci se zpěvačkou zopakovala.

Kromě své nedávné role v Hollywoodu byla Shonka známá jako gospelová zpěvačka ve svém rodném Nashvillu. Byla obdivována pro svůj výrazný hlas a také za výuku hudby u dětí v místní komunitě.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy