Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda Dva a půl chlapa Conchata Ferrell: Hospodyně Berta (†77) nezvládla těžký infarkt

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
smrt
Conchata Ferrell (†77) byla známá hlavně díky legendárnímu seriálu Dva a půl chlapa. Herečka v květnu prodělala infarkt a byla z JIP převezena do zařízení dlouhodobé péče. O tragické zprávě informoval jako první web magazínu Variety, kterému to měl potvrdit zástupce společnosti Warner Brothers.

Jméno Conchata Ferrell se lidem většinou spojí s legendární postavou Berty ze seriálu Dva a půl chlapa. Během léta se objevily znepokojivé zprávy o tom, že představitelka hospodyně Berty prodělala těžký infarkt.

Herečka bojovala na jednotce intenzivní péče o svůj život až do včerejšího dne, kdy boj prohrála ve věku sedmasedmdesáti let. O tragické zprávě informoval jako první web magazínu Variety, kterému to měl potvrdit zástupce společnosti Warner Brothers.

Autor seriálu Dva a půl chlapa Chuck Lorre řekl k úmrtí herečky: "Všichni jsme jí říkali Chatty a všichni jsme ji zbožňovali. Dvanáct let na vrcholu i na dně a spousty smíchu. Přes to všechno byla pevnou skálou pro nás všechny. Bylo mi ctí ji nazývat přítelem."

Stav herečky byl vážný od samotného počátku. Po těžkém infarktu byla převezena do dlouhodobého léčebného centra, kde byla odkázána na podporu dechu a dialýzu.

Související články

Další články