Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zemřela oscarová hvězda Dva a půl chlapa: Takhle by si přál umřít každý

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
smutek
V úctyhodném věku 94 let v noci z úterý na středu naposledy vydechla legendární americká herečka Cloris Leachman. Informaci o jejím skonu přinesl web TMZ s odkazem na hereččina syna. Hvězda seriálů, jako jsou Dva a půl chlapa, Američtí bohové či Chůva k pohledání, zemřela obklopena svými nejbližšími.

V noci z úterý na středu do hereckého nebe odešla Cloris Leachman Americká herečka, která hrála od roku 1947 a mezi kolegy i fanoušky byla považována za legendu, naposledy vydechla ve svém domě v Kalifornii.

O skonu Leachman informoval prostřednictvím webu TMZ její syn. „Prožila ten nejlepší začátek konce, v jaký by mohl kdo doufat. Odešla smířená a s pocitem, že všichni její blízcí věděli, jak moc je má ráda,“ sdělil.

Kariéra Cloris Leachman trvala více než 70 let, během kterých herečka natočila velkou spoustu seriálů, filmů a mnohokrát se objevila jako host i ve známých TV pořadech. Byla držitelkou cen Emmy, Zlatý glóbus, BAFTA a Oscar

Filmografie

Cloris Leachman si diváci mohou pamatovat například ze seriálů Dva a půl chlapa, Chůva k pohledání, Američtí bohové, Vychovávat Hope, Malcolm v nesnázích či Zóna soumraku. Objevila se také v mnoha známých filmech, například Burani z Beverly Hills, Santa je úchyl, Trestná lavice či Skautův průvodce zombie apokalypsou.

Související články

Další články