Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zemřela hvězda (†52) Chirurgů nebo Star Treku: Její smrt je záhadou

+ Další 3 fotografie
záhadná smrt
Koncem června zemřela v Kalifornii v pouhých dvaapadesáti letech americká herečka Stephanie Niznik. Rodina si nepřála zveřejnit příčinu smrti a pro mnohé fanoušky je smrt herečky v poměrně mladém věku velkým šokem. O smutné informaci informoval magazín Variety.

Herečku Stephanie Niznik si mohou lidé pamatovat hlavně ze seriálu Everwood, který se natáčel v letech 2002–2006 a Stephanie tam hrála jednu z hlavních rolí. I přesto, že se pohledná blondýnka řadila spíše k béčkovým herečkám, které se ve větších seriálech mihly jen okrajově, lidé si ji velmi oblíbili.

Kromě Everwoodu se mihla také v kultovním seriálu Chirurgové, Námořní vyšetřovací služba, Star Trek nebo Ztraceni. Její smrt je pro mnohé záhadou, protože herečka odešla nečekaně na konci června.

Rodina a blízcí přátelé si nepřáli detailně informovat veřejnost o smrti Stephanie Niznik. Třeba se časem ukáže, co stálo za smrtí jedné z nejoblíbenějších béčkových hereček.

Mohlo by vás zajímat

Další články