Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zemřela herečka ze Star Treku: Půvabnou Joanne Linville v něm svedl Spock

Zemřela herečka ze Star Treku: Půvabnou Joanne Linville v něm svedl Spock
Zdroj: Studio CBS
Úmrtí

Ve věku 93 let zesnula herečka Joanne Linville. Zahrála si ve Star Treku i ve filmu Zrodila se hvězda. Jak informoval deník Daily Mail, příčina hereččina úmrtí není veřejnosti známá, zřejmě ji jen dohnalo stáří.

Zemřela herečka Joanne Linville

"Včera jsme ztratili jednu z nejlepších, mou matku Joanne Linville," podělila se o smutnou zprávu hereččina dcera Amy. "Nemohu ani slovy vyjádřit, jak moc jsem ji milovala a jak moc milovala ona mě. Řekly jsme si to mnohokrát. Byla obrovskou inspirací pro mě i okolí," dodala.

Příčina hereččina úmrtí není zatím veřejnosti známa, Joanne se ale dožila úctyhodných 93 let. Mezi její nejznámější role patřila Lavinie Gordonová v americkém seriálu The Twilight Zone, objevila se i v seriálech Kojak nebo Columbo.


Zazářila ve Star Treku i ve filmu Zrodila se hvězda

Zarytí fanoušci Star Treku si mohou herečku pamatovat v roli důstojnice. Kromě toho se v sedmdesátých letech objevila ve filmu Zrodila se hvězda.

Herečka se narodila 15. ledna 1928 v Bakersfieldu v Kalifornii. Zemřela 20. června. O smrti informoval veřejnost britský deník Daily Mail.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy