Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zemřela herečka Ulrike Kotajná: Hvězdě komedie Pějme píseň dohola bylo jen 49 let

Zemřela herečka Ulrike Kotajná: Hvězdě komedie Pějme píseň dohola bylo jen 49 let
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
neštěstí
Česko zarmoutila smutná zpráva o smrti herečky Ulrike Kotajné. Ta podle dostupných informací zemřela 8. listopadu. Hvězdu filmů Pějme píseň dohola a Strašidlo cantervillské oplakávají kolegové i fanoušci. Do hereckého nebe odešla v pouhých 49 letech.

Smutnou zprávu o úmrtí Ulrike Kotajné sdělil fanouškům na sociálních sítích herec a dabér Filip Čáp Přátelé informaci nemohou uvěřit, někteří z nich byli s Ulrike dokonce ještě během soboty v kontaktu. Další píšou, že zemřela právě v noci ze soboty na neděli.

„Sbohem. A zůstanou vzpomínky a fotografie a zůstane cit. Ulrike Kotajná navždy odešla,“ napsal Čáp, který byl hereččiným spolužákem na konzervatoři. Svou soustrast nad hereččinou smrtí vyjádřila hned řada jejích známých.

Náhlá a nečeká smrt Ulrike zasáhla i režisérku Lucii Svobodovou. „Doléhá to na mě, asi na všechny ze třídy. Zapálila jsem svíčku. Vzpomínám,“ napsala na sociální síť.

Brzká smrt

Nad ztrátou mladé herečky, která zemřela v pouhých 49 letech, truchlí její blízcí i fanoušci. Ti si ji mohou připomínat například v seriálech Policajti z předměstí či To jsem z toho jelen. Hrála rovněž ve filmech Pějme píseň dohola, Strašidlo cantervillské či O život.

Související články

Další články