Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zemřela Margaret Nolan, krásná masérka Jamese Bonda: Její křivky braly mužům dech

Zemřela Margaret Nolan, krásná masérka Jamese Bonda: Její křivky braly mužům dech
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
007
Herečka Margaret Nolan, nejlépe známá jako krásná masérka Jamese Bonda z filmu Goldfinger, je po smrti. Smutnou zprávu světu oznámil režisér Edgar Wright, který s ní spolupracoval na svém filmu Last Night in Soho. Margaret se do povědomí diváků dostala především jako žena, která se nebála ukázat tělo a jejíž křivky braly mužům dech.

Ve věku 76 let zemřela herečka Margaret Nolan Proslavila se jako krásná masérka Jamese Bonda z legendárního filmu Goldfinger a posléze i jako modelka z magazínu Playboy pro rok 1965. O její smrti informoval režisér Edgar Wright

„Je mou smutnou povinností vás informovat, že zemřela výborná herečka Margaret Nolan. Byla zábavná, přímá, a jak si zřejmě dovedete představit, měla spoustu zábavných historek. Jsem moc rád, že jsem ji poznal. Posílám lásku její rodině a všem, kteří ji milovali. Bude nám velmi chybět,“ napsal Wright na svém twitterovém profilu.

Život a kariéra Margaret Nolan

Margaret Nolan se narodila roku 1943 v Anglii. Už jako teenagerka se začala živit modelingem, díky čemuž se dostala i ke svým slavným filmovým rolím. Kromě filmu Goldfinger si zahrála například i ve filmu skupiny The Beatles s názvem A Hard Day's Night.

Role masérky Jamese Bonda jí přinesla i jeden z jejích největších modelingových úspěchů. V roce 1965 pózovala pro magazín Playboy, kde byla součástí článku o nejkrásnějších dívkách, které kdy dělaly agentovi 007 společnost.

V 80. letech si dala Nolan od herectví pauzu a na plátna se vrátila až v roce 2011. Pak znovu dlouho nehrála, až ji Wright přesvědčil k účasti na svém posledním filmu Last Night in Soho. Ten se v kinech objeví příští rok.

Související články

Další články