Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zemřela herečka Lynn Cohen: V seriálu Sex ve městě hrála hospodyni Magdu

Zdroj: Warner Bros.
smrt
Fanoušci seriálu a filmů Sex ve městě truchlí - ve věku 82 let zemřela herečka Lynn Cohen, která ztvárnila roli chůvy a hospodyně Magdy. Na obrazovkách se nejvíce objevovala po boku Cynthie Nixon (53), jež hrála právničku Mirandu.

Smutnou zprávu o smrti Lynn Cohen potvrdil pro BuzzFeed News její manažer. Ačkoliv se herečka objevila v mnoha filmech, seriálech i divadelních představeních, nejvíce známá byla jako Magda ze Sexu ve městě. Tam paradoxně měla velmi málo času na obrazovce a moc toho nenamluvila.

Na rok 2020 měla Lynn ještě naplánovanou spoustu hereckých povinností, lidé tedy předpokládají, že nebyla nemocná a její smrt byla náhlá.

Milá vzpomínka

Na zprávu o smrti Lynn Cohen ihned zareagovala herečka Sarah Jessica Parker, která v Sexu ve městě hrála hlavní roli Carrie Bradshaw. „Krásná Lynn Cohen. Mirandy drahá a nenahraditelná Magda. Naše milovaná kolegyně. Talent, čest a inspirace. Odpočívej v pokoji,“ napsala herečka. Sdílením jejího příspěvku vzdala seriálové Magdě hold i Kristin Davis, která ztvárnila roli Charlotte York.

Související články

Další články