Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zemřela Hana Horká (†57): Zpěvačka se schválně nakazila covidem, podlehla mu

Folková zpěvačka Hana Horká podlehla koronaviru.
Zdroj: Se souhlasem Asonance
+ Další 2 fotografie
Náhlé úmrtí

Tragická zpráva postihla český hudební průmysl. V pouhých 57 letech zemřela folková zpěvačka Hana Horká, která účinkovala ve skupině Asonance. Zemřela jen několik dní poté, co na sociálních sítích oznámila, že se nakazila koronavirem. O její smrti informoval hudebník Roman Slaboch na Facebooku ve skupině Asonance.

Česká folková zpěvačka Hana Horká podlehla v sedmapadesáti letech koronaviru, jak informoval hudebník Roman Slaboch na Facebooku. Účinkovala v hudební skupině Asonance.

Z jejích příspěvků na sociálních sítích bylo patrné, že je proti očkování a virem se chtěla nakazit, aby získala imunitu. Pár dnů zpět se mutací delta skutečně nakazila. „Ano, jsem prodělanec a přežila jsem i zbloudilou Deltu,“ uvedla Horká.

Šla viru naproti a chtěla se nakazit

Její syn Jan Rek poznamenal na sociálních sítích, že jeho maminka šla viru doslova naproti a chtěla se nakazit. Mně s tátou bylo zle celkem tři dny. Pak následovala izolace, abychom nikoho neohrozili. Mamce bylo špatně pět dní a sama tomu šla naproti,“ dodal Jan.

Vypadalo to, že se z nemoci dostávala, a začala plánovat, co bude v dalších dnech dělat. Horká si malovala, že po prodělané nemoci bude moci chodit do divadel, saun, na koncerty a těšila se k moři. Bohužel, všechno dopadlo úplně jinak. Jenže z toho sešlo a viru podlehla. Získávání protilátek nemocí neuznávám dávno. O to víc, když se mi vlastní máma udusí v posteli. Sorry not sorry. Kvůli svobodě a názoru mi maminka nepřijde k promoci, svatbě, křtinám atd.,“ doplnil syn Jan a zaútočil tak na antivaxery, kteří podle něj sdílejí hoaxy, které se týkají očkování. Vypadalo to totiž, že právě těmto hoaxům jeho maminka Hana uvěřila, což se jí mohlo stát osudným.

„Tímhle komentářem "děkuji" za užitečný příspěvek do diskuse. Jmenovitě – Andor Sandor, Duše K, MUDr. Jan Vojáček CFMP, Daniel Landa, Jaroslav Flegr, MUDr. Soňa Peková, PhD., Roman Šmucler a spol. Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré své argumenty. Pohrdám vámi. Jste absolutní odpad a od teď na vás mám brutální pifku,“ nebral si truchlící syn servítky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy