Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zemřela dobrá duše herců Eva Kocmanová: Na pohřeb přišla i Princezna ze mlejna

Zdroj:
+ Dalších 28 fotografií
Poslední rozloučení
Ve strašnickém krematoriu proběhlo ve středu poslední rozloučení s Evou Kocmanovou (†64). Na pohřeb dorazila řada slavných herců včetně Andrey Černé, kterou si všichni pamatujeme jako Princeznu ze mlejna. Kdo další přišel dát Evě poslední sbohem?

Když druhého ledna zemřela Eva Kocmanová, zasáhlo to řadu slavných herců. Dlouho zápasila s vážnou nemocí a bohužel svůj poslední boj prohrála. Eva řadu let pracovala v klubu Divadla ABC a velká škála herců si k ní vybudovalo ohromné pouto.

Byla všemi milována

Herci si k ní chodili pro kávu, obložené chlebíčky, ale především pro rady a povzbuzení. Ve středu 8. ledna od jedné hodiny se ve velké obřadní síni strašnického krematoria konalo poslední rozloučení s úžasnou Evou Kocmanovou.

Průběh posledního rozloučení

Eva si byla hodně blízká s herečkou Naďou Konvalinkovou, která během obřadu promluvila. Její řeč byla opravdu dojemná a v místnosti nezůstalo jediné oko suché. "Každý, kdo se dostal pod tvá křídla, se mohl ohřát laskavostí. Kvůli tobě se lidé v klubu scházeli a zůstávali. Skončila jsi svůj úkon na téhle planetě a pán bůh potřebuje tvoje světlo," pronesla Konvalinková. "Zůstáváš v srdcích nás všech, Evičko děkuji," dodala na závěr Naďa se slzami v očích.

Na konci pohřbu zazněla píseň od nedávno zesnulého slavíka Karla Gotta - Už z hor zní zvon. Pak se rozezněl nekončící potlesk.

Kdo přišel dát sbohem

Důkazem, jak moc byla Evička milována, je hojná účast na jejím pohřbu. Poslední sbohem jí přišlo dát krom rodiny a přátel i mnoho slavných herců. Do strašnického krematoria dorazila představitelka Princezny ze mlejna Andrea Černá a ani ona nezadržela pláč. S Evou se přišla rozloučit i Dana Batulková, Libuše Švormová, Eva Čížkovská nebo herci Otakar Brousek, Filip Blažek či Miroslav Vladyka Kdo další z celebrit přišel vzdát Evě poslední hold se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články