Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zemřela Denisa z MasterChefa: Prohrála těžký boj s rakovinou, po sobě zanechala dcerku

Denise se rakovina vrátila v letošním roce.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 12 fotografií
úmrtí

Českem otřásla smutná zpráva. V pouhých 35 letech zemřela influencerka Denisa Cziglová, kterou řada lidí zná zejména díky její účasti v soutěži MasterChef. O jejím úmrtí informovala Denisina rodina, která se rozepsala na sociálních sítích. 

Zemřela krásná účastnice MasterChefa Denisa Zajícová (za svobodna Cziglová). "Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí a bila se statečně, až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe," píše její rodina na Instagramu.


"Díky vám všem, kteří jste se snažili Denisce ty poslední měsíce a dny zpříjemnit a ulehčit. Děkujeme také andělům z domácího hospice ze Zahradnikové, za neskutečnou pomoc v těchto chvílích, díky vám všem jsme to zvládli a Deniska mohla být v pohodlí domova až do úplného konce. Sbohem lásko naše, nikdy na tebe nezapomene, teď už odpočívej," uvádí dále. Emotivní příspěvek zasáhl nejednu slavnou ženu, jako třeba Hanu Mašlíkovou či Kateřinu Sokolovou. "Upřímnou soustrast," vzkázala rodině Aneta Vignerová, která vzkaz doplnila o holubici. "Denčo, upřímnou soustrast cele rodině… je mi to tak strašně lito," uvedla pod Denisinu fotku Renata Langmanová.

Doporučené video: Poslední rozhovor s Denisou


Začátkem listopadu loňského roku se Denisa naposledy objevila na jedné ze společenských akcí. "Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila to, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet," řekla tehdy v rozhovoru pro eXtra.cz maminka dvouleté Izabelky, která se zákeřnými rakovinnými nádory na mozku bojovala i v minulosti. Druhý souboj už bohužel prohrála.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy