Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zemřel zrzavý zpěvák z Walda Gangu (†46): Ke smrti se protrápil!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Zpěvák kapely Walda Gang Vladimír Šafránek (†46) se dlouhodobě potýkal s vážnými zdravotními komplikacemi. Minulý rok v únoru prodělal vážnou operaci srdce, následně téměř vykrvácel ve sprše a zkolaboval na pódiu. Všichni drželi hudebníkovi palce a přáli mu brzké uzdravení. Bohužel Vláďa nakonec vážným komplikacím dnes v odpoledních hodinách podlehl.

"Dnes v pozdních odpoledních hodinách navždy dotlouklo srdce našeho kamaráda a zpěváka, božského Vládi Šafránka. Vláďa je Bůh," objevilo se dnes ve večerních hodinách na oficiální facebookové stránce Walda Gangu.

Zpěvák Vladimír Šafránek dlouhodobě bojoval se zdravotními komplikacemi, kterým nakonec podlehl. Zhruba před dvěma lety zpěvák zkolaboval na pódiu, následně prodělal operaci srdce, ale plicní hypertenze a činnost srdce se nadále zhoršovaly.

Všichni jeho kamarádi a blízcí mu drželi palce a doufali, že se z toho hudebník dostane. Bohužel se tak nestalo a Vláďa Šafránek dnes v odpoledních hodinách podlehl zdravotním komplikacím.

Vláďa Šafránek byl muzikantem od raného mládí. S muzikou začínal už ve svých čtrnácti letech ve skupině Krevel. V roce 1994 založil kapelu Harlej, kterou v roce 2006 nečekaně opouští těsně před nahráváním jejich 7 alba.

Související články

Další články