Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel zpěvák a kytarista Petr Čejka (†55): Člen skupiny Čejka Band podlehl leukémii

Zemřel zpěvák a kytarista Petr Čejka (†55): Člen skupiny Čejka Band podlehl leukémii
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Ve věku 55 let zemřel zpěvák a kytarista Petr Čejka, známý člen skupiny Čejka band. V sobotu 17. srpna podlehl akutní lymfoblastové leukémii, kterou mu lékaři diagnostikovali v lednu loňského roku. O smutné zprávě informovala jeho manželka Marie Čejková.

Kapela Čejka Band přišla o milovaného kolegu. Kytarista a zpěvák Petr Čejka v sobotu zemřel po dlouhém boji se zákeřnou leukémií, která mu byla diagnostikována v průběhu loňského ledna. Minulý měsíc přitom absolvoval transplantaci konstní dřeně, ta však bohužel nepomohla.

"To, co se teď dočtete, bude pro mnohé z vás, stejně jako pro mě, velmi bolestná zpráva. Dnes kolem 17. hodiny odešel z tohoto světa člověk, který velmi miloval život, svou rodinu, své studio a kytaru, kterou by nevyměnil za nic na světě. Jeho energie, optimismus a věčně dobrá nálada těšila široké okolí. Vždycky bude s námi, v našich srdcích, písničkách a ve společných zážitcích, které končily někdy i brzy k ránu. Je to neuvěřitelně smutná realita, kterou nám připravil. Nikdy ho nepřestanu milovat," napsala na sociální síť Petrova manželka Marie Čejková.

Byla to právě jeho žena, která mu v lednu loňského roku zachránila život, když ho odvezla do nemocnice, kde mu lékaři sdělili strašlivou diagnózu. Kdyby se tehdy nenechal vyšetřit, zemřel by během pár dní. Se zákeřnou nemocí se začal statečně prát a bojoval do posledních chvil. Jeho zdravotní stav mu už neumožňoval vystupovat s kapelou a ačkoliv mu fanoušci posílali vzkazy plné podpory, bitvu s leukémií nakonec prohrál.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy