Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zemřel známý raper Coolio (†59). Za svůj hit Gangsta’s Paradise získal Grammy

Rapper získal i cenu Grammy.
Zdroj: Profimedia
Náhlé úmrtí

V devětapadesáti letech zemřel známý americký raper Coolio. Jak informoval zahraniční web TMZ, odešel náhle ve středu 28. září v Los Angeles a dle zdroje nebyly na místě nalezeny žádné drogy ani alkohol. Hudebník nejvíce proslul devadesátkovým hitem Gangsta’s Paradise, za nějž získal i cenu Grammy.

Zpráva o úmrtí známého rapera Coolia zasáhla svět. Hudebník zemřel v pouhých devětapadesáti letech ve středu 28. září v Los Angeles. Jeho dlouholetý manažer Jarez podle TMZ uvedl, že šel Coolio v domě svého kamaráda na záchod, ale když po nějaké době stále. nevycházel ven, kamarád se za ním snažil dostat a nakonec ho našel bezvládně ležet na podlaze.

Jak informoval zahraniční web CNN, na místě se ho snažili pětačtyřicet minut oživovat, ovšem marně. Dle zdrojů u něj nebyly nalezeny žádné drogy ani alkohol. Smrt určí soudní pitva.

Hvězda devadesátých let

Coolio, vlastním jménem Artis Leon Ivey junior, se narodil roku 1963 a v 90. letech se stal jednou z největších osobností hiphopové scény. První sólové album vydal v roce 1994. Nejznámější singl Gangsta's Paradise, který zazněl ve filmu Nebezpečné myšlenky s Michelle Pfeiffer, je z roku 1995 a získal za něj cenu Grammy. O rok později navštívil Českou republiku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy