Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel známý americký herec Michael K. Williams (†54)! Nalezli ho bezvládně ležet v apartmánu

Zdroj: Profimedia
Seriálový herec

Ve věku pouhých čtyřiapadesáti let zemřel americký herec Michael K. Williams. Zahrál si třeba v seriálech Impérium - Mafie v Atlantic City či Špína Baltimoru nebo ve snímcích 12 let v řetězech nebo Assassin’s Creed. Podle webu BBC byl nalezen ve svém apartmánu, zřejmě se předávkoval drogami.

Filmový svět smutní. V pondělí 6. září odpoledne byl nalezen herec Michael K. Williams mrtvý ve svém apartmánu v newyorské čtvrti Brooklyn. Podle webu BBC se zřejmě předávkoval heroinem.

Příbuzný zesnulého herce uvedl, že se měl Michael v pátek dostavit na akci, ale nedorazil. V pondělí ho proto šel zkontrolovat, ale našel ho jen bezvládně ležet obličejem dolů, proto zavolal policii a sanitku.

Začínal jako tanečník

Michael K. Williams začínal jako tanečník a na turné si ho přizvaly takové hvězdy jako Madonna nebo George Michael. Později se však uchýlil k herectví. Zřejmě jeho nejznámější rolí je postava notorického zloděje Omara v seriálu z produkce HBO Špína Baltimoru (2002 - 2008). Kromě toho si zahrál třeba v seriálu od Netflixu Imperium - Mafie v Atlantic City (2010 - 2014), Kriminálka Las Vegas či Zákon a pořádek a ve filmech 12 let v řetězech, The Public nebo Cesta.

Williams je známý svou velkou jizvou na obličeji, která mu zůstala po hospodské bitce. Tato jizva mu přinesla role zločinců v hudebních videích a stala se jeho poznávacím znamením.


Související články

Další články