Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zemřel zelený Strážce vesmíru: Jason David Frank zřejmě spáchal sebevraždu

Jason David Frank se zabil: Zelený člen Power Rangers spáchal sebevraždu
Zdroj: 1997 20th Century Fox
+ Další 4 fotografie
Sebevražda

Fanoušci Power Rangers, jednoho z nejoblíbenějších seriálů 90. let, truchlí. Zemřel totiž jeden z hlavních představitelů legendárních Strážců vesmíru, herec Jason David Frank. Bylo mu jen 49 let. Podle informací serveru DailyMail byl představitel zeleného a později bílého "Strážce" nalezen mrtvý v Texasu. 

Odchod zeleného Strážce

Herec Jason David Frank byl v 90. letech minulého století hvězdou světového formátu, když se na televizních obrazovkách objevil coby jeden z Power Rangers: Strážců vesmíru. Zeleno-bíle oblečený vesmírný bojovník byl bez známek života nalezen v Texasu. Podle informací serveru DailyMail existuje podezření, že devětačtyřicetiletý Frank spáchal sebevraždu.

O tragické události informoval jeho mluvčí Justine Hunt, který zároveň uvedl, že si hercova rodina žádá v této době o respektování soukromí. "Prosím, respektujte v této smutné době, kdy se vyrovnáváme se ztrátou tak úžasné lidské bytosti, soukromí jeho rodiny a přátel," řekl Hunt prostřednictvím TMZ. "Moc miloval svou rodinu a fanoušky, jeho osobnost tu bude velmi chybět," dodal.

Jasonova rodina se zatím k tragické ztrátě otce čtyř dětí, Huntera, Jacoba, Skye a Jenny, odmítla vyjádřit. Hercova třetí manželka Tammie Frank podala začátkem letošního roku žádost o rozvod. Důvodem byla nevěra, která na Jasona praskla.

Vzpomínky kolegy

Ke smrti Franka, kterému většina jeho fanoušků neřekla jinak než JDF, se vyjádřil i jeho kolega Walter Jones alias černý Strážce vesmíru. "Nemohu tomu uvěřit. Odpočívej v pokoji, Jasone. Moje srdce pláče, že jsem přišel o dalšího člena naší zvláštní rodiny,“ uvedl herec.

Jones uvedl pro magazín People„JDF je inspirací pro tolik lidí. Jeho přítomnost nám bude velmi chybět.“

„Měl neuvěřitelný smysl pro humor. Měli jsme svůj podíl na našich vzestupech a pádech. Mé modlitby míří k jeho rodině a všem, komu bude chybět,“ dodal Jones.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy