Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner: Jeho poslední přání bylo hodně zvláštní!

Takhle si ho pamatuje každý! V objetí vnadných krásek!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Vydavatel nejznámějšího magazínu pro pány Hugh Hefner (+91) si svůj život užíval plnými doušky až do konce. Jeho život byl snem nejednoho muže a díky jeho časopisu se proslavila spousta žen.

Hugh Hefner zemřel z dosud neznámých příčin. Jeho smrt potvrdila společnost Playboy Enterprises, kde pracuje i jeho syn. Skon prý nastal z přirozených příčin a slavný požitkář zemřel doma.

„Můj otec prožil úžasný a strhující život. Byl to mediální i kulturní průkopník a vůdčí hlas hnutí hlásajícího svobodu projevu, občanská práva a sexuální svobodu,“ řekl v oficiálním projevu syn Cooper, který momentálně Playboy řídí po svém otci.

Hugh Hefner měl ve svém sídle plno krásek a mnoho ikon se nechalo vyfotit na titulní stranu kultovního magazínu. Sám byl největším obdivovatelem úchvatné Marilyn Monroe a vyslovil přání být pohřben vedle ní. Aby si to „posichroval“, koupil si už za svého života místo na hrob vedle toho jejího.

Z toho nebude mít radost Hefnerova třetí manželka Crystal Harris (31). I když ta se vzhledem ke svému věku určitě stihne během života ještě jednou zamilovat.

Podle některých žil Hefner kontroverzním způsobem a za své údajné orgie ve svém sídle byl kritizován. On si z toho ale nic nedělal a stále se nechal hýčkat svými obdařenými kráskami.

Související články

Další články