Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel v přímém přenosu: Oblíbený fitness trenér z Bratislavy zkolaboval při online tréninku

Zemřel v přímém přenosu: Oblíbený fitness trenér z Bratislavy zkolaboval při online tréninku
Zdroj: archiv Milana Adamky
+ Dalších 6 fotografií
tragédie
Oblíbený fitness trenér z Bratislavy zemřel přímo před zraky jedné ze svých klientek. Milan Adamka (†45) zrovna vedl online trénink, jenomže se mu udělalo špatně. Spadl na zem a už se neprobudil. Nejenom jeho zákazníci, ale i zbytek slovenské metropole je v šoku!

Přizpůsobil se koronavirovým opatřením a začal dělat tréninky online. Jenomže se to nakonec populárnímu fitness trenérovi Milanu Adamkovi z Bratislavy stalo osudným.

V pondělí vydechl naposledy, a to přímo před očima jedné ze svých klientek. Najednou se mu udělalo špatně, spadl na zem a už nikdy nevstal.

„Byl slušný, pokorný, uměl člověka správně motivovat a hlavně byl ve svém věku příkladem, jak může člověk vypadat a co vše může dokázat, když se udržuje ve fomě,“ napsala jedna z žen, kterou Adamka trénoval.

Srdeční problémy

Bratislavané teď spekulují o tom, že se jejich oblíbený trenér dostatečně nevěnoval svému zdraví. V minulosti se totiž měl potýkat se srdečními problémy.

„V pondělí se stalo něco, co nedokážeme pochopit, uvěřit, přijmout a aktuálně ani přežít. Většina z vás ví, že nás opustil výjimečný člověk a láska mého života," truchlí přítelkyně zesnulého. Poslední rozloučení se kvůli epidemii muselo odehrát rovněž přes internet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy