Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel úspěšný MMA zápasník (†38): Po porážce se mu dostala do těla infekce

V osmatřiceti letech zemřel zápasník Justin Thornton.
Zdroj: MMA Fighting
MMA

Téměř měsíc poté, co byl zkušený zápasník Justin Thornton (†38) v jednom ze zápasů poražen, na následky těchto zranění zemřel. Podle informací webu MMA Fighting umřel kvůli infekci, která se mu dostala do těla. 

Zkušený bojovník Justin Thornton měl 20. srpna zápas v BKFC (americká propagace boxu s holými klouby, pozn. red.) v Mississippi. Stanul proti němu Dillon Cleckler, který Justina porazil. Zápas trval pouhých devatenáct vteřin a Thornton se zhroutil k zemi poté, co dostal několik ran do obličeje. Informace přinesl web MMA Fighting.

Po boji byl částečně paralyzován a několik týdnů po zápase byl hospitalizován, protože měl v těle infekci z poraněné míchy. V nemocnici musel být napojen na umělé dýchání a kromě toho utrpěl infekci plic. Jeho partnerka Amber Williard tehdy uvedla, že navzdory zranění zůstal v dobré náladě a žertuje.

Upřímnou soustrast rodině

Prezident klubu BKFC Dave Feldman v pondělí potvrdil Thorntonovu smrt. „Dnes ráno jsme byli velmi zarmouceni oznámením úmrtí jednoho z našich bojovníků, Justina Thorntona, který soutěžil na BKFC 20 dne 20. srpna 2021,” uvedl v oficiálním prohlášení. „Vyjadřujeme upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým,” dodal. 

Během své kariéry se zúčastnil mnoha soutěží a zápasů. Stanul i proti známým jménům v bojovém světě, včetně těžkých vah UFC Chase Shermana nebo Walta Harrise a také veteránů jako Contender Michael Lombardo či Austen Lane.

Související články

Další články