Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zemřel Tomáš Voženílek: Oblíbenému rozhlasovému moderátorovi bylo pouhých 42 let

Tomáš Voženílek zemřel ve věku 42 let
Zdroj: Se souhlasem Český rozhlas
Úmrtí

Česko zasáhla smutná zpráva. Zemřel oblíbený moderátor Tomáš Voženílek, který je známý především z pořadu Objektiv České televize. Veřejnoprávní stanice dnes smutnou zprávu oznámila na svém Facebooku. Bylo mu pouhých 42 let.

"V neděli 8. ledna zemřel po dlouhé nemoci Tomáš Voženílek. Moderátor rozhlasových pořadů Noční Mikrofórum a Káva o čtvrté, dříve moderátor a redaktor úspěšného pořadu Retro nebo spolupracovník pořadu Objektiv České televize. Bylo mu 42 let," uvedl Newsroom ČT 24 na Facebooku.

Lidé jsou v šoku

Lidé podle komentářů pod příspěvkem byli jeho smrtí šokováni. Jde totiž o dalšího mladého člověka, který bohužel boj s nemocí prohrál. Také mu píší jeho kamarádi a kolegové. "Tomášův náhlý odchod mě velmi zarmoutil. Znal jsem ho dlouhá léta a sledoval jeho profesní růst v podstatě od začátku, z plzeňského rozhlasu. Navíc byl mým krajanem. Děkuji že jste zveřejnili zrovna naše společné povídání, na které moc rád vzpomínám. Na kolegu Tomáše nikdy nezapomenu," napsal například jeho kolega Zbyněk Štíbr na Facebooku Českého rozhlasu Dvojka.

"Je to smutné, byl vážně nemocný, nějak se to vrátilo, teď s tím zase dva roky bojoval... Takový mladý kluk," posteskl si Aleš Cibulka deníku Blesk.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy