Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zemřel producent Jan Nejedlý (†52). Žil se Sandrou Novákovou, seděl za podvody, měsíce byl v umělém spánku

Když se iluzorní svět bohatství začal rozpadat, Sandra Nováková si našla jiného.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
ÚMRTÍ

Rozmařilý život, velké dluhy, pád na dno, vězení a nakonec po nešťastném pádu dlouhé měsíce v kómatu a bohužel i smrt. Tak by se ve stručnosti dal popsat život bývalého filmového producenta Jana Nejedlého (†52), který podle nejnovějších informací není už mezi živými. „Honza uměl žít, ale je bohužel po něm,“ řekl eXtra.cz dobře informovaný zdroj. Další nám zprávu potvrdily.

Jan Nejedlý a Sandra Nováková: Málem se vzali

Filmový producent Jan Nejedlý se podílel například na filmech Experti, Snowboarďáci nebo Prachy dělaj člověka. Když natáčel romantický golfový film Veni, vidi, vici (2008), seznámil se s tehdy mladičkou herečkou Sandrou Novákovou. Pár tvořili celých pět let.

Dvakrát rozvedený muž ji požádal o ruku na Srí Lance, o dvanáct let mladší Sandra souhlasila. Kvůli tomu, že oba byli extrémně pracovně vytížení, ale veselku několikrát odložili. Nakonec k ní ani nedošlo.

Jan Nejedlý si rozmařilým životem nasekal velké dluhy, Super.cz informoval, že mělo jít až o padesát milionů korun. Nejprve přišel o luxusní byt v tehdejší hodnotě patnácti milionů korun, po důrazném přesvědčování ho získal další producent Pavel Pásek, kterému měl dlužit sotva poloviční sumu.

Někdy v té době, kdy se vše začalo sypat, mu Nováková dala košem. Nejedlý se tehdy málem upil k smrti a kvůli zánětu slinivky skončil v nemocnici.

Později byl pravomocně uznán vinným za podvod a na dlouhá léta putoval za mříže.

Kriminál a těžký úraz

Před několika lety byl podmínečně propuštěn na svobodu. Dokonce se měl stát manažerem prodeje lístků Febiofestu, čímž se chlubil na svém Twitteru. S ohledem na jeho minulost to působilo kontroverzně.

Minulý rok redakce eXtra.cz získala informace, že muž po pádu na schodech utrpěl těžký úraz hlavy, po němž skončil v umělém spánku v nemocnici. „Nevypadá to s ním vůbec dobře,“ uváděli naši informátoři.

Jak se zdá, jejich zprávy se bohužel potvrdily. Zchudlý muž, který se po propuštění z kriminálu jen stěží protloukal životem a víceméně se musel spoléhat na milodary, podle našich informací na následky zranění zemřel.

„Honza Nejedlý je po smrti. Dozvěděl jsem se to až teď, ale došlo k tomu už před několika měsíci,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z jeho nebližších přátel.

A další to potvrzují. „Tahle informace se ke mně bohužel také dostala,“ uvedl jeho známý Jakub Mohamed Ali a podobně hovoří i Pavel Pásek. „Víc o tom nevím, ale má být mrtvý,“ sdělil nám. „Takové zprávy mám taky. Hodně dlužil a věřitelé to už vědí,“ potvrdil také moderátor a herec Petr Vojnar, který hrál ve Veni, vidi, vici.

Podivný pán, vzpomíná režisér Snowboarďáků

Jan Nejedlý často stavěl vzdušné zámky. V roce 2009 například sliboval fotbalovou komedii a hlavní hvězdou měl být David Beckham, jak informoval web iDnes.cz. K tomu ale nikdy nedošlo.

Na spolupráci s ním nerad vzpomíná režisér Snowboarďáků Karel Janák. „Je mi ho skoro líto, jak dopadl. Ale byl to podivný pán. On se ke Snowboarďákům dostal náhodou, když utekl partner původních producentů a přišel producent Jirka Sirotek, u nějž byl podržtaška. Jirka byl skvělý, ale v průběhu příprav filmu zemřel a firmu převzal Nejedlý. My jsme brzy zjistili, že s někým takovým opravdu nechceme spolupracovat. On nám pak vyhrožoval, že nás zažaluje, ale od té doby jsem o něm už nikdy neslyšel,“ sdělil eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy