Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zemřel přítel zesnulého Pomejeho (†54): Jiří u něj před smrtí bydlel

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 48 fotografií
odchod kamaráda
Jeden z nejlepších přátel zesnulého herce Jiřího Pomeje (†54) se se svým kamarádem setká v nebi. Na věčný odpočinek odešel Miloš Gašpar, u kterého Pomeje našel azyl v době, kdy už na tom nebyl zdravotně dobře. Společně bydleli v bytě, který jim poskytl Pavel Pásek.

Informaci o smrti Miloše Gašpara serveru Blesk.cz potvrdil sám Pavel Pásek. „Před třemi lety prodělal mrtvici, ale snažil se nepřízeň osudu překonat. Odletěl teď proto do Thajska, snažil se rehabilitovat, našel si i nějakého léčitele. Byl na jiném ostrově, než já, takže jsme si jen telefonovali,“ sdělil Pásek, který je shodou okolností v Thajsku také.

Smrt Gašpara prý byla náhlá. „Počítal s tím, že to tam rozchodí. Když mi volal naposledy, stěžoval si, že mu ten léčitel dává hrozné "koule“, a že ho bolí srdce. A pak to náhle přišlo, zkolaboval a prý na místě zemřel," sdělil zdrcený Pásek a dodal, že Gašpar zemřel před třemi týdny.

Když v dubnu roku 2018 Jiří Pomeje odešel od manželky, nastěhoval se do bytu, který jemu a Gašparovi propůjčil Pavel Pásek. Tam spolu žili až do Jiřího listopadové hospitalizace. Jejich byt byl prý v příšerném stavu, což byl důvod, proč tam Andrea Pomeje nechtěla pouštět dceru Aničku.

Pavlu Páskovi tak odešel další dobrý přítel, jen necelé dva měsíce po smrti Jiřího Pomeje, která nastala 26. února 2019. Proces navrácení těla Miloše Gašpara do Česka se prý stále řeší.

Související články

Další články