Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zemřel parťák Rudolfa Hrušínského nejml. z Diskopříběhu: Romanu Piklovi bylo pouhých 45 let!

Zdroj: Facebook.com, youtube.com
+ Další fotografie
Minulý čtvrtek zemřel Roman Pikl, nejlepší kamarád Rudolfa Hrušínského nejml. z kultovního Diskopříběhu. Pak se po herci slehla zem a v natáčení dalších filmů nepokračoval. Podle jeho sousedů to byl podivín, který neměl ke sklence alkoholu daleko. Co se stalo?

V osmdesátých letech to byl obdivovaný idol. Vždyť taky hrál ve slavném Diskopříběhu a tenkrát měl plno fanynek. Hrál v kapele a vypadalo to, že prožije spokojený život, ale pak se všechno změnilo.

Romana Pikla prý zlomil rozchod s partnerkou Ilonou. Před deseti lety najednou přišel o svou lásku a dceru Báru. K alkoholu se začal uchylovat mnohem víc a začali o něj mít strach i lidé okolo něj.

„Měsíc nebo dva třeba pracoval, choval se úplně normálně. Byl oholený, jezdil autem… Pak měl ale dva týdny období, kdy hodně pil. Poslední dva týdny třeba jeho auto pořád stálo před domem…“ řekl Blesku jeden z Romanových sousedů, který se mu snažil pomoct. Podle něj také Roman stále čekal, že se k němu vrátí jeho manželka. To se ale nikdy nestalo.

Okolí se ho snažilo přesvědčit, aby s pitím skoncoval, ale to se nestalo. Navíc byl ještě silný kuřák a do toho astmatik. Skončil kvůli tomu i na JIPce, ale brzy si podepsal reverz a neléčený z nemocnice odešel.

Roman Pikl zemřel minulý čtvrtek ve svém bytě. Příčina smrti není známa.

Související články

Další články