Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zemřel oblíbený pražský fotbalový rozhodčí Jaroslaw Chustecki, bylo mu jen 34 let

Zdroj:
tragédie
Velmi smutná zpráva zasáhla pražský fotbal před startem jarní části sezony. Ve věku pouhých 34 let zemřel oblíbený rozhodčí Jaroslaw Pawel Chustecki, který si dokázal získat srdce hráčů, i přes to, že na trávníku měl velmi těžkou roli.

Před několika dny se uskutečnil dvoudenní seminář rozhodčích Pražská teplárenská přeboru a I. A třídy. V jeho rámci měla být předána i tradiční cena nazývaný "Zlatý Slavík". Tato cena se udílí každoročně nejlepšímu rozhodčímu PFS.

Její vítěz za rok 2019 sice na semináři sklidil bouřlivý potlesk svých spolupracovníků, ale vítězný pocit si vychutnat nemohl. Pro nemoc se Chustecki těsně před seminářem musel omluvit. Následně po několika dnech přišla šokující zpráva - nadaný rozhodčí zemřel.

Přitom měl řadu snů. "Rád bych se podíval do vyšší soutěže, i proto makám na fyzičce a pravidlech, vylepšuji jazyk. Uvidíme, co z toho bude,“ svěřil se před časem na webu fotbalpraha.cz.

Jeho skon je tragédií nejen pro přátele, ale zejména pro rodinu a jeho dceru, kterou mu přivedla na svět bývalá láska ze studií, kvůli níž se do Prahy přestěhoval…

Související články

Další články