Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Zemřel Norm Macdonald: Hvězda seriálu Průměrňákovi podlehla rakovině

Zdroj: ABC TV Network
+ Další 2 fotografie
úmrtí

Rakovině podlehl po devítiletém boji s touto nemocí americký herec a komik Norm Macdonald (†61). Hvězda pořadu Saturday Night Live hrála i ve filmech Miloše Formana Muž na Měsíci a Lid versus Larry Flynt. Nejvýrazněji zářil v seriálu Průměrňákovi.

Po devítiletém boji s rakovinou zemřel americký herec a komik Norm Macdonald. Známý byl jako jedna z hvězd pořadu Saturday Night Live. Zároveň hrál i ve filmech Miloše Formana Muž na Měsíci a Lid versus Larry Flynt. Herci bylo 61 let. Macdonald komentoval v pravidelném nočním pořadu například aféru Clinton - Lewinská.

Zároveň účinkoval v komických skečích s Willem Ferrellem, jeho dobrým přítelem byl herec Adam Sandler. Mezi další snímky s Macdonaldovou účastí patří například Deuce Bigalow: Dobrej striptér, Dr. Dolittle a Dr. Dolittle 2, Zvíře, Podfukáři nebo Machři. Zároveň namlouval hlasy postavám v animovaných filmech.

Nejznámější Macdonaldova role je nejspíš ta v seriálu Průměrňákovi, kde představoval Rustyho Hecka. Měl také vlastní pořad Norm Macdonald Has a Show.


Související články

Další články