Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Zemřel muzikant Rosťa Fraš: V pouhých 44 letech po sobě zanechal ženu a dvě děti

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
ztráta
Jazzový svět právě prožívá velkou ztrátu. Ve věku pouhých 44 let na věčnost odešel talentovaný saxofonista Rostislav Fraš. Smutnou informaci na sociální síti zveřejnila jeho žena Andrea. Hudebník se dlouhou dobu potýkal s těžkou nemocí. Na tomto světě po sobě zanechal ženu a dvě děti.

Vystoupení Rostislava Fraše si vychutnával každý milovník jazzu. Hudební kariéru a život talentovaného saxofonisty překazila ve středu večer zákeřná nemoc, se kterou dlouhou dobu statečně bojoval. O smutné události informovala umělcova manželka Andrea.

„S lítostí vám oznamuji, že ve středu dne 13. 11. 2019 v 9 hodin ráno po dlouhé nemoci ve věku 44 let zemřel můj milovaný manžel, táta Zuzanky a Daniela a vynikající saxofonista Rosťa Fraš. Zemřel v klidu, ve spánku, doma a obklopen rodinou,“ uvedla Andrea Frašová na Facebooku svého zesnulého muže.

Poslední rozloučení

Se saxofonistou, skladatelem a významnou osobností české jazzové scény se mohou fanoušci rozloučit v úterý. „Poslední rozloučení se bude konat dne 19. 11. 2019 ve 14:00 hodin v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově,“ dodala Andrea.

Mohlo by vás zajímat

Další články