Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zemřel milenec lady Diany, kterého do paláce pašovala v kufru: Přežil ji o 21 let!

Zemřel milenec pricezny Diany, které si do paláce vozila v kufru auta.
+ Dalších 23 fotografií
Jeden z milenců lady Diany (†36) je po smrti. Francouz Oliver Hoar (†73) před několika dny prohrál boj se zákeřnou rakovinou. Obchodník s uměním se často dostával do hledáčku médií, pricezna se totiž románek snažila ututlat a do paláce si ho vozila v kufru svého vozu. Přežil ji o rovných 21 let.

Před několika dny zemřel jeden z milenců lady Diany. Podle britských médií podlehl zákeřné rakovině. Románek tragicky zesnulé princezny s francouzských obchodníkem s uměním Oliverem Hoarem začal v roce 1992, krátce po rozchodu s princem Charlesem (69).

Velkou oporou jí byl Oliver i po smrti milovaného tatínka hraběte Spencera, který zemřel téhož roku.

Hoar byl přitom ženatý a měl tři děti, s princeznou Dianou podváděl manželku. Zřejmě si vybíral podle jména, jeho manželka se totiž jmenovala Diane. Románek trval několik měsíců a dvojice se ho snažila všemožně tajit. Princezna prý milence pašovala do Kensingtonského paláce v kufru svého vozu. A ochranka ho jedné noci měla přistihnout nahého v zahradě. S doutníkem se jim snažil schovat za rozměrným květináčem.

Manželka na všechno přišla a po hrozbách rovodem nakonec Oliver podlehl a roku 1993 pustil lady Dianu k vodě. Ta z toho byla na dně a po sérii nekončících telefonátů do Hoarova domu ji dokonce začala vyšetřovat policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články