Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Zemřel Kevinův táta ze série Sám doma: Uklízečka ho našla v hotelovém pokoji!

John Heard je po smrti.
+ Další 2 fotografie
Ve věku 72 let zemřel herec John Heard. Ten hrál v mnoha filmech, do srdcí diváků se ale zapsal hlavně jako zapomnětlivý táta ze sérií Sám doma o Kevinovi. Zemřel náhle v hotelovém pokoji.

Podle amerického serveru tmz.com ho našla členka uklízecí služby v hotelovém pokoji Palo Alto v Kalifornii. Jeho smrt nikdo nečekal a dosud se neví, co se herci mohlo stát. Policie a záchranka dorazily na místo brzy po nálezu, ale lékaři mohli jen konstatovat smrt.

Detaily úmrtí zatím nejsou známy a celá věc se vyšetřuje. Mohl to být však následek operace, kterou podstoupil nedávno. Johna Hearda trápily problémy se zády a musel na zákrok. V hotelu zůstával na rekonvalescenci a je možné, že se něco zvrtlo.

Herec byl za svého života celkem 3× ženatý a má tři děti. Nebyl to žádný andílek. Podle Fox News na začátku devadesátých let profackoval svou partnerku a poté se pokoušel dostat k ní do bytu.

V posledních letech hrál ve více či méně kvalitních snímcích, za svou roli v seriálu Sopranos si ale odnesl cenu Emmy.

Mohlo by vás zajímat

Další články