Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zemřel Johnny Solinger (†55), zpěvák kapely Skid Row: Selhala mu játra

Zdroj: Profimedia
Úmrtí

Zpěvák metalové skupiny Skid Row Johnny Solinger zemřel ve věku 55 let. Hudebníkovi selhala játra. Měsíc před smrtí přitom ještě komunikoval s fanoušky. O smutné zprávě informoval bristký deník Daily Mail. Hity kapely si broukáte, ani o tom nevíte...

Zemřel zpěvák Johnny Solinger ze Skid Row

Frontman americké metalové skupiny Skid Row Johnny Solinger zemřel ve věku 55 let. O smutné zprávě informoval veřejnost britský deník Daily Mail. Měsíc před svým odchodem na onen svět zpěvák ještě komunikoval s fanoušky. Těm se smutkem oznámil, že prodělal selhání jater.

"S těžkým srdcem vám musím oznámit, co se děje se mnou a mým zdravím. Minulý měsíc jsem byl hospitalizovaný, bylo mi diagnostikováno selhávání jater. Prognózy nezní dobře. Tak jako většina hudebníků nemám zdravotní pojištění a bez něj je velmi těžké dostat kvalitní péči," stihnul uvést na svých sociálních sítích, než skonal.

Smutnou zprávu o Johnnyho úmrtí potvrdili také spoluhráči ze zpěvákovy kapely. Ta byla aktivní až do nynějška, přestože si od hraní dala mezi lety 1990 - 1999 pauzu. Mezi jejich největší hity patří třeba Young Gonne Wild, 18 and Life, Piece of Me, I Remember You nebo třeba Monkey Business. Skupina Skid Row prodala přes 20 milionů alb, největší slávu zažila v 80. letech.


Truchlit budu navěky, vzkazuje manželka

"Náš bratr Johnny Solinger zemřel," potvrdili kolegové z kapely a dodali, že myslí jak na Johnnyho rodinu, tak na jeho přátele i všechny fanoušky.

Johnny měl podle okolí velkou vůli žít a i jeho nejbližší zůstávali až do poslední chvíle pozitivní. Přesto došlo na nejhorší a hudebníkův osud se naplnil. Johnnyho manželka, herečka Paula Marcenaro Solinger, uvedla, že bude truchlit už navěky. "Přes smrt toho, koho milujete, se prostě nepřenesete nikdy," dodala.

Související články

Další články