Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zemřel Johnny Solinger (†55), zpěvák kapely Skid Row: Selhala mu játra

Zemřel Johnny Solinger (†55), zpěvák kapely Skid Row: Selhala mu játra
Zdroj: Profimedia
Úmrtí

Zpěvák metalové skupiny Skid Row Johnny Solinger zemřel ve věku 55 let. Hudebníkovi selhala játra. Měsíc před smrtí přitom ještě komunikoval s fanoušky. O smutné zprávě informoval bristký deník Daily Mail. Hity kapely si broukáte, ani o tom nevíte...

Zemřel zpěvák Johnny Solinger ze Skid Row

Frontman americké metalové skupiny Skid Row Johnny Solinger zemřel ve věku 55 let. O smutné zprávě informoval veřejnost britský deník Daily Mail. Měsíc před svým odchodem na onen svět zpěvák ještě komunikoval s fanoušky. Těm se smutkem oznámil, že prodělal selhání jater.

"S těžkým srdcem vám musím oznámit, co se děje se mnou a mým zdravím. Minulý měsíc jsem byl hospitalizovaný, bylo mi diagnostikováno selhávání jater. Prognózy nezní dobře. Tak jako většina hudebníků nemám zdravotní pojištění a bez něj je velmi těžké dostat kvalitní péči," stihnul uvést na svých sociálních sítích, než skonal.

Smutnou zprávu o Johnnyho úmrtí potvrdili také spoluhráči ze zpěvákovy kapely. Ta byla aktivní až do nynějška, přestože si od hraní dala mezi lety 1990 - 1999 pauzu. Mezi jejich největší hity patří třeba Young Gonne Wild, 18 and Life, Piece of Me, I Remember You nebo třeba Monkey Business. Skupina Skid Row prodala přes 20 milionů alb, největší slávu zažila v 80. letech.


Truchlit budu navěky, vzkazuje manželka

"Náš bratr Johnny Solinger zemřel," potvrdili kolegové z kapely a dodali, že myslí jak na Johnnyho rodinu, tak na jeho přátele i všechny fanoušky.

Johnny měl podle okolí velkou vůli žít a i jeho nejbližší zůstávali až do poslední chvíle pozitivní. Přesto došlo na nejhorší a hudebníkův osud se naplnil. Johnnyho manželka, herečka Paula Marcenaro Solinger, uvedla, že bude truchlit už navěky. "Přes smrt toho, koho milujete, se prostě nepřenesete nikdy," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy