Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Zemřel John Wesley: Herec ze seriálu Fresh Prince podlehl rakovině

+ Další fotografie
smrt
Rodina herce Johna Wesleyho se se světem podělila o smutnou zprávu. Válečný veterán a herec známý ze sitcomů jako Fresh Prince a Frasier ve věku 72 prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou. Za svou kariéru má na kontě více než 100 účinkování v nejrůznějších filmech a seriálech.

Herec John Wesley ve věku 72 let podlehl rakovině, smutnou zprávu oznámila jeho rodina. Čeští diváci si ho mohou nejlépe pamatovat ze sitcomu Fresh PrinceWillem Smithem, kde si Wesley zahrál otce školního tyrana Dr. Hoovera. Byl to právě on, koho strýček Phil v legendární scéně praštil pěstí přímo do nosu.

Ačkoliv měl Wesley poměrně malé role, hrál ve velmi známých filmech i seriálech. Kromě sitcomu Fresh Prince se objevil například v seriálech Frasier, Knight Rider a Matlock. Ve filmech se objevoval i po boku velkých hvězd – zahrál si například s Chuckem Norrisem ve snímku Nezvěstní v boji 2 či se Sylvesterem Stallonem ve filmu Stůj, nebo maminka vystřelí!.

Na tomto světě po sobě zanechal svou maminku, manželku Jenny, nevlastního syna Kylera, dceru Kimiko a celkem 9 sourozenců a 7 vnoučat. „John Wesley byl pro tento svět darem, lidé ho milovali pro jeho vstřícnost a láskyplnost. Jeho skvělou duši si můžeme navždy připomínat v jeho filmech a seriálech. Mám zlomené srdce, přišel jsem o nejlepšího přítele,“ uvedl hercův manažer Gerry Pass.

Mohlo by vás zajímat

Další články