Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zemřel jí manžel, se kterým byla 70 let. Záhy dostala dárek, který ji rozplakal

S manželem Johnem spolu byli 70 let!
Zdroj: profimedia.cz
Joyce a John Beckettovi se milovali a neudělali bez sebe téměř ani krok. Strávili spolu 70 let a celý život se podporovali a milovali. Tento zamilovaný pár na sebe nedal dopustit. Jenže před pár měsíci John zemřel a Joyce zůstala sama.

Strávili spolu dlouhých 70 let a milovali se stejně jako na začátku jejich vztahu. Když už se o sebe nedokázali sami postarat, přesunuli se do pečovatelského domu v Richmondu a svěřili se do rukou odborníků. Opět ale bez sebe neudělali ani krok.

Jenže jak už to tak bývá, lidé se rodí a umírají. A tak před dvěma měsíci John zemřel. A pro Joyce to byl obrovský šok a velká ztráta. Neuměla si představit ani minutu bez Johna a teď najednou zůstala úplně sama. Nevěděla co dál. Každý den na něj vzpomínala a brečela u jeho fotky.

Ošetřovatelé z pečovatelského domu nevěděli, jak mají Joyce pomoci. Snažili se ji utěšit, ale marně. Když člověk někoho ztratí po 70 letech, je to pořádná rána. A to si uměl jen málokdo představit.

Tak je napadlo, že jí vytvoří kuriózní dárek, který ji aspoň trochu rozesměje. A povedlo se! Domluvili se s jejich synem a pro Joyce vyrobili krásný polštář, který byl oblečený do Johnovy košile a byla na něm jeho fotka s romantickým nápisem.

Stařenka se ihned rozplakala a celá událost byla pro všechny hodně dojemná. Dárek se jí ale moc líbil, a tak byl aspoň na chvíli na jejích rtech vidět úsměv.

Související články

Další články