Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel jako Iveta Bartošová: Motorkář si na stejném přejezdu počkal, až ho srazí vlak

Zdroj: Týdeník policie, archiv
+ Dalších 9 fotografií
Sebevražda
Na železničním přejezdu na okraji pražské Uhříněvsi srazil v noci na čtvrtek vlak motorkáře. A vše nasvědčuje tomu, že spáchal sebevraždu. Nedaleko kolejiště se válela přilba a nedopitá láhev rumu. Stejné místo si před pěti lety k ukončení života vybrala i zpěvačka Iveta Bartošová (†48).

V noci na čtvrtek se v pražské Uhříněvsi stala smrtelná nehoda. Na železničním přejezdu vyhasl život motorkáře, který tam s největší pravděpodobností čekal, až ho smete vlak. Sebevražda je jednou z vyšetřovacích verzí, se kterou policisté pracují.

"Motorkář skončil po střetu několik desítek metrů od přejezdu, stejně tak jeho stroj," informoval Týdeník policie s tím, že přivolaní záchranáři už nedokázali muži pomoct. Kromě státních policistů na místě zasahovali i městští strážníci.

Část trati mezi Prahou a Benešovem zůstala po strážce ochromena, vlaky po půlnoci vůbec nejezdily. Tomu, že motorkář ukončil svůj život dobrovolně, napovídá i nedopitá láhev rumu, jež se i s přilbou našla opodál.

Kousek od místa nehody spáchala za tragických okolností sebevraždu i zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Jen pár metrů od přejezdu si 29. dubna 2014 lehla do kolejiště. Zraněním způsobeným srážkou vlakem podlehla okamžitě.

Související články

Další články