Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zemřel hvězdný herec Sid Haig (†80): Objevil se v Kill Bill 2 a Star Treku

Zemřel hvězdný herec Sid Haig (†80): Objevil se v Kill Bill 2 a Star Treku
Zdroj: csfd
+ Další fotografie
Tragédie
Do hereckého nebe odešel oblíbený herec, který se nejčastěji objevoval v hororech. Sid Haig odešel ve věku 80 let. Informovala o tom jeho zdrcená manželka, pro kterou to byl šok.

Filmový svět oblétla smutná zpráva o smrti herce Sida Haiga. Do hereckého nebe odešel ve věku 80 let. O smrti herce informovala jeho manželka, která se se ztrátou nemůže vyrovnat. "Byl to můj anděl, můj manžel, nejlepší přítel a navždy bude. Miloval svoji rodinu, přátele i fanoušky. Pro všechny z nás to přišlo jako šok," napsala manželka Susan. Proč Sid zemřel, zatím nebylo objasněno.

Americký herec Sid Haig má za sebou velmi úspěšnou kariéru. Na účtě má neuvěřitelných 149 natočených snímků. Byl obsazován především do rolí záporáků v hororech. Slávu mu přineslo ztvárnění prvotřídního parchanta Kapitána Spauldinga ve filmech od Roba Zombieho. Hororové snímky Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla ho dostaly na vrchol. Vryl se divákům do paměti jako zvrhlý klaun.

Krom filmů od Zombieho se objevil například i ve snímku Kill Bill 2 nebo v bondovce Diamanty jsou věčné. Také se objevil v seriálech Star Trek či Mission: Impossible.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy