Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zemřel herec z bondovky a Rockyho: Zabil ho infarkt

Ve filmu Rocky 2, kde byl hlavním hrdinou Sylvester Stallone.
Zdroj: profimedia
úmrtí

Ve věku sedmasedmdesáti let zemřel americký herec a fotbalista Frank McRae, který zazářil i vedle herců jako je Silvestr Stalone, Arnold Schwarzenegger nebo Timothy Dalton. 

V sedmasedmdesáti letech zemřel v kalifornské Santa Monice americký herec Frank McRea. Příčinou úmrtí byl infarkt, do hereckého nebe odešel již 29. dubna, média o jeho úmrtí informovala až nyní.

Herec i fotbalista

Frank McRae se narodil v roce 1944 v americkém Memphisu. Jeho první kariérní kroky mířily ke sportu, konkrétně k americkému fotbalu. Krátce působil jako hráč v Chicagu i Los Angeles.

Poté se ale rozhodl, že se stane hercem a od třiceti let se začal objevovat ve velkých filmových trhácích, po boku těch největších hereckých hvězd, kde ztvárňoval menší role. Objevil se například v bondovce Povolení zabíjet, kde byl agentem 007 Timothy Dalton, dál se ukázal i ve filmu Rocky 2 se Sylvestrem Stallonem, se kterým si zahrál také ve snímku Kriminál.

S Arnoldem Schvarzeneggerem se potkal ve snímku Poslední akční hrdina. Mezi jeho poslední výraznější snímky, ve kterých působil byla Smrtonosná zbraň 4, kde byl hlavním hrdinou Mel Gibson.
Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Další články

Nejnovější kauzy