Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zemřel herec z bondovky a Rockyho: Zabil ho infarkt

Ve filmu Rocky 2, kde byl hlavním hrdinou Sylvester Stallone.
Zdroj: profimedia
úmrtí

Ve věku sedmasedmdesáti let zemřel americký herec a fotbalista Frank McRae, který zazářil i vedle herců jako je Silvestr Stalone, Arnold Schwarzenegger nebo Timothy Dalton. 

V sedmasedmdesáti letech zemřel v kalifornské Santa Monice americký herec Frank McRea. Příčinou úmrtí byl infarkt, do hereckého nebe odešel již 29. dubna, média o jeho úmrtí informovala až nyní.

Herec i fotbalista

Frank McRae se narodil v roce 1944 v americkém Memphisu. Jeho první kariérní kroky mířily ke sportu, konkrétně k americkému fotbalu. Krátce působil jako hráč v Chicagu i Los Angeles.

Poté se ale rozhodl, že se stane hercem a od třiceti let se začal objevovat ve velkých filmových trhácích, po boku těch největších hereckých hvězd, kde ztvárňoval menší role. Objevil se například v bondovce Povolení zabíjet, kde byl agentem 007 Timothy Dalton, dál se ukázal i ve filmu Rocky 2 se Sylvestrem Stallonem, se kterým si zahrál také ve snímku Kriminál.

S Arnoldem Schvarzeneggerem se potkal ve snímku Poslední akční hrdina. Mezi jeho poslední výraznější snímky, ve kterých působil byla Smrtonosná zbraň 4, kde byl hlavním hrdinou Mel Gibson.
Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy