Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel herec Richard Herd: Hvězda Star Treku podlehla rakovině, zbyly po něm čtyři děti

Zemřel herec Richard Herd: Hvězda Star Treku podlehla rakovině, zbyly po něm čtyři děti
Zdroj: Paramount Pictures
+ Dalších 7 fotografií
smrt
Ve věku 87 let zemřel slavný herec Richard Herd. Toho si diváci mohou pamatovat ze seriálů Star Trek, Show Jerryho Seinfelda či z hororu Uteč. Smutnou informaci sdělil jeho agent televizní stanici CNN. V prohlášení stojí, že Herd prohrál boj s rakovinou.

Richard Herd zemřel ve věku 87 let v úterý ráno ve svém domě v Los Angeles. Podle prohlášení jeho agenta herec podlehl boji s rakovinou a své poslední chvilky strávil s milovanou manželkou a svými dětmi.

Herd se ve filmech a seriálech pravidelně objevoval už od roku 1970 a zahrál si nespočet malých i velkých rolí. Diváci si ho nejlépe pamatují například ze seriálů Star Trek, Show Jerryho Seinfelda, hororu Uteč, nebo z menší role v seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Ačkoliv Richard nikdy nenarazil na roli, která by ho celosvětově proslavila, zahrál si alespoň epizodně v tolika seriálech, že spoustě lidí je jeho tvář odněkud povědomá. Obzvláště rádi ho tvůrci obsazovali do záporných rolí v oblíbených kriminálkách v sedmdesátých a osmdesátých letech.

Láska

Dlouhých 40 let života strávil Richard Herd se svou manželkou Patricií Crowder Herd. Ta byla jeho jedinou životní láskou a vychovali společně čtyři děti. Právě Patricia společně s nimi byla u Richarda až do posledních chvil.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy