Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Zemřel herec Regis Philbin: Hvězdný moderátor zazářil v seriálu Jak jsem poznal vaši matku

Zemřel herec Regis Philbin: Hvězdný moderátor zazářil v seriálu Jak jsem poznal vaši matku
Zdroj: 20th Century Fox Television
+ Dalších 5 fotografií
úmrtí
Hollywood nyní oplakává ztrátu velké televizní hvězdy, moderátora a herce Regise Philbina. Oblíbený showman zemřel ve věku 88 let. Podle dosavadních informací byl příčinou smrti infarkt.

Regis Philbin ve věku 88 let odešel do hereckého nebe. Podle magazínu People zemřel herec už 24. července. Herec zemřel na následky infarktu. Oblíbeného moderátora oplakává rodina, přátelé, kolegové, ale i fanoušci. "Jeho rodina i přátelé budou navždy vděční za čas, který jsme s ním mohli strávit - za jeho srdečnost, jeho legendární smysl pro humor a za jeho jedinečnou schopnost udělat i z obyčejného dne takový, na jaký se nezapomíná," uvedla rodina.

Philbin se především proslavil díky své talkshow Live with Regis and Kelly. Velkou popularitu si také získal díky moderování pořadu Who Wants to Be a Millionaire?, kde se objevoval mezi lety 1999 až 2002. Pořad na podobné bázi se vysílal i v Česku pod názvem Chcete být milionářem?

Krom toho Regis moderoval i první řadu soutěže Amerika má talent. Čeští diváci si ho pak mohou pamatovat z oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Objevil se v díle Nejlepší hamburger New Yorku, kde ztvárnil sám sebe. V jaké scénce se přesně objevil, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy