Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zemřel herec Peter Fonda (†79): Hvězda filmu Bezstarostná jízda podlehla rakovině

+ Další 4 fotografie
Smutná zpráva
V pátek do hereckého nebe ve věku 79 let odešel Peter Fonda, dvojnásobný držitel ceny Zlatý glóbus, který se proslavil v legendárním snímku Bezstarostná jízda. Smutnou zprávu oznámila Fondova rodina, která uvedla, že herci v důsledku dlouhodobého boje s rakovinou selhaly plíce.

Herec Peter Fonda, známý jako Wyatt ze snímku Bezstarostná jízda, zemřel. Smutnou zprávu oznámila jeho rodina. Fonda zemřel v pátek ve svém sídle v Los Angeles obklopen rodinou. Oficiální příčinou smrti je respirační selhání kvůli rakovině plic.

Člen známého hereckého klanu, do nějž patří například Jane Fonda, Henry Fonda, a Bridget Fonda, s nemocí bojoval po dlouhou dobu, svých koníčků se však nevzdával. Miloval motorky a ještě v roce 2016 se objevil v pořadu Ride, kde se s hvězdou Živých mrtvých Normanem Reedusem proháněl po silnici tak, jako v roce 1969 ve snímku Bezstarostná jízda, který stál za hercovou slávou.

V letošním roce dostal Fonda cenu za celoživotní dílo na Mezinárodním filmovém festivalu Febiofest, zdravotní potíže už mu však nedovolily do Prahy přijet.

Mohlo by vás zajímat

Další články