Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel herec Jerry Stiller: Smutnou zprávu oznámil jeho slavný syn Ben

Zemřel herec Jerry Stiller: Smutnou zprávu oznámil jeho slavný syn Ben
Zdroj: Paramount Pictures
+ Dalších 10 fotografií
smrt
Ve věku 92 let zemřel herec Jerry Stiller. Komediant známý ze seriálů jako Dva z Queensu či Show Jerryho Seinfelda podle informací amerických médií skonal z přirozených příčin. Smutnou zprávu o jeho smrti zveřejnil jeho syn, slavný herec Ben Stiller (54).

Herec Jerry Stiller zemřel ve věku 92 let, smutnou zprávu světu oznámil jeho syn Ben Stiller „Se zármutkem vám píši, že zemřel můj otec Jerry Stiller. Byl skvělým tatínkem, dědečkem a oddaným manželem. Všem nám bude chybět. Miluji tě, tati,“ napsal herec na sociální sítě.

Stiller byl známý především ze seriálu Show Jerryho Seinfelda, kde účinkoval od roku 1989 do roku 1998. Velkou roli pak ztvárnil i v Čechy oblíbeném sitcomu Dva z Queensu, kde si zahrál Arthura, otce hlavní postavy.

Jerry Stiller se herectví věnoval od 50. let minulého století. V některých pozdějších filmech si pak zahrál i se svým synem Benem Stillerem, který je českým divákům známý například z filmů Fotr je lotr či Zoolander

Smutek

Upřímnou soustrast Stillerově rodině projevuje spousta celebrit. Herci a filmaři, kteří měli tu čest s Jerrym Stillerem spolupracovat, píší, že být v jeho přítomnosti byla radost a že dokázal i do nejpochmurnějšího dne vnést díky svému humoru alespoň trochu světla.

Jerry Stiller přežil o 5 let svou manželku. Anne Meara, se kterou se oženil v roce 1954, zemřela v květnu roku 2015 poté, co ji postihlo několik mozkových příhod. Seriáloví diváci si ji pamatují jako tchyni Mirandy ze seriálu Sex ve městě

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy