Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zemřel herec Hal Holbrook: Smrt hvězdy filmů o Perrym Masonovi tajili téměř 2 týdny

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
smutek
Ve věku 95 let zemřel herec Hal Holbrook známý z divadelních her na Broadwayi, spousty slavných filmů a celé řady kriminálních seriálů. Muž, u nás známý nejlépe z filmů o Perrym Masonovi, odešel na věčnost 23. ledna, informaci o jeho smrti ale rodina střežila v tajnosti a zahraniční média ji zveřejnila až nyní.

Hal Holbrook hrál v celé řadě známých snímků, například Wall Street, Smrtící úder, Firma, či Voda pro slony a především ve filmové adaptaci Perry Mason. Známý byl i ze seriálů jako jsou Chirurgové, Zákon gangu, Pohotovost, Námořní vyšetřovací služba či Hercules.

Informaci o Holbrookově smrti v pondělí webu The Sun potvrdil jeho asistent, herec ale zemřel už 23. ledna a smutnou novinu jeho rodina tajila. Na tomto světě po něm zůstaly tři vlastní děti, dvě nevlastní dcery, dvě vnoučata a dvě nevlastní vnoučata.

Hal Holbrook byl celkem třikrát ženatý, svou poslední manželku Dixie Carter, která podlehla rakovině, přežil o téměř 11 let. Lidé si ho budou pamatovat jako oceňovaného herce, který si v roce 2008 za roli ve filmu Útěk do divočiny vysloužil nominaci na Oscara.

Související články

Další články