Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zemřel herec Bruce Allpress: Aldorovi z Pána prstenů bylo 89 let

Zemřel herec Bruce Allpress: Aldorovi z Pána prstenů bylo 89 let
Zdroj: New Line Cinema
+ Dalších 9 fotografií
smrt
Ve věku 89 let zemřel herec Bruce Allpress, kterého si čeští diváci pamatují nejlépe jako Aldora z filmu Pán prstenů: Dvě věže. Příčina jeho smrti není známá, rodina však v prohlášení oznámila, že zemřel u sebe doma v obklopení svých 5 dětí.

Novozélandský herec Bruce Allpress je po smrti. Smutnou zprávu oznámila jeho rodina. Divákům byl nejlépe známý jako Aldor z filmu Pán prstenů: Dvě věže. Před kamerou se poprvé objevil roku 1977 v seriálu Hunterovo zlato.

Allpressova postava v Pánovi prstenů je známá jako ta, která vystřelila šíp, jež započal bitvu o Helmův žleb. Dvě věže jsou nejznámějším snímkem, v němž se herec objevil, filmů neměl na kontě ani 20, fanouškům se však nesmazatelně zapsal do paměti.

Synové

Synové Bruce Allpresse svého otce popisují jako muže, se kterým by chtěl každý zajít na pivo a také jako člověka, který prožil celý svůj život s radostí a naplno. Rodina sice neodhalila příčinu smrti, herec ale podle prohlášení zemřel v klidu svého domova a obklopen svými 5 dětmi. Není jedinou hvězdou, která letos opustila tento svět. Na další známé tváře, které letos vydechly naposledy, se podívejte do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy