Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zemřel herec Brian Dennehy: Hvězda Ramba v 81 letech podlehla infarktu

Zemřel herec Brian Dennehy: Hvězda Ramba v 81 letech podlehla infarktu
Zdroj: Orion Pictures Corporation
+ Dalších 7 fotografií
Smutná zpráva
Ve věku 81 let zemřel oceňovaný herec Brian Dennehy. Smutnou zprávu oznámila jeho rodina a agentura ICM Partners, pod kterou pracoval. Dennehyho agent řekl deníku The Chicago Tribune, že příčinou smrti byl infarkt v důsledku otravy krve.

Brian Dennehy, známý především z filmu Rambo: První krev a seriálu Dallas, je po smrti. Smutnou zprávu oznámila jeho rodina a zastupující agentura. Příčinou smrti byl podle jeho agenta infarkt v důsledku otravy krve.

Herecká kariéra Dennehyho trvala více než 40 let a byla velmi úspěšná. Herec za svůj výkon ve filmu Smrt obchodního cestujícího z roku 2001 obdržel Zlatý glóbus a byl oceněn i divadelním oceněním Tony Award.

Ačkoliv se Brian Dennehy začal ve filmech prosazovat už v druhé polovině sedmdesátých let, největším zlomem byla role šerifa ve filmu Rambo: První krev. Jeho postava uvěznila hlavního hrdinu, kterého ztvárnil legendární Sylvester Stallone

Obklopen rodinou

Své poslední chvilky Dennehy strávil v obklopení svých milovaných ve svém domě v New Havenu. Na světě po sobě zanechal manželku Jennifer Arnott, syna Cormacka a dcery Sarah a Elizabeth.

Související články

Další články